Kolektīvie stacionārie drošības līdzekļi darbam augstumā, ir principā visas stacionārās  vai laicīgi stacionārās, kritienu apturošās vai ierobežojošās sistēmas:

Vertikālās drošības sistēmas, trose vai sliede ar speciālu līdzi slīdošu ierīci, ko pievieno pie nodarbinātā, kolektīvas tās ir tāpēc, ka šādu sistēmu izmanto vairāki nodarbinātie un tā nav izsniedzama individuāli. Parasti tās ir vertikālas vai horizontālas trošu vai sliežu sistēmas, kas kritiena gadījumā apturēs mūsu kritienu un enkura punkti. Protams, pastāv arī tādi risinājumi, kuri tiek izmantoti industriālajam alpīnismam, respektīvi sistēmas, kuras ir paredzētas statiskai slodzei, enkura punkti un horizontālas sliedes, paredzētas tieši industriālajam alpīnismam. Visas šīs ir aktīvās sistēmas, kas aptur kritienu, vai tiek darba laikā slogotas.

Pasīvās sistēmas:

Margas

Jumta celiņi

Drošības sieti, kritiena zonu norobežošanai.

Sīkāk par katru sistēmu un mūsu piedāvājuma klāstu informācija apakšsadaļās.


0
Saziņa Karte Inventāra izplatīšana
"JP Solutions" SIA
Tālrunis: +371 29994784
E-pasts: [email protected]
Adrese: Rīga, Dagmāras iela 4 - 6, LV-1007© 2020 JP Solutions, SIA
Mūsu galvenais partneris inventāra ražošanā un izplatīšanā ir SIA TEXORA. Sadarbojamies inventāra izstrādē un pārdošanā, līdz ar to esam ekskluzīvais dīleris Latvijā inventāram darbam augstumā un industriālajā alpīnismā. Esam arī Master dīleris un izplatām inventāru citās pasaules valstīs. Ja vēlaties kļūt par Texora dīleri, sazinieties ar mums, un izrunāsim iespējas un nosacījumus ilgtermiņa sadarbībai.

Texora dīleri

 .