Troses

Troses kritiena apturēšanai - viens no populārākajiem kolektīvajiem stacionārajiem drošības līdzekļiem darbam augstumā, jo cenas ziņā tas vienmēr būs pieejamāks par sliedi. Troses mēdz būt no cinkota tērauda un nerūsējošā tērauda; jāatzīmē, ka cinkotu tēraudu izmantot neiesakām, jo trose tiek pastāvīgi deldēta ar kritiena bloķētāju (tas noberž cinku nost, un troses sāk rūsēt). Labākais variants būtu nerūsējošais tērauds, pie tam ne tikai trosei, bet arī visiem stiprinājumiem, lai maksimāli izslēgtu korozijas risku. 

SIA "JP SOLUTIONS" piedāvājuma klāstā ir divu ražotāju trošu sistēmas, kas dod iespēju maksimāli pielāgoties klienta vajadzībām un videi, kur trose atradīsies. 


Saņemiet vairāk informācijas, sazinoties ar mums pa tālruni un e-pastu, kas norādīts sadaļā "Kontakti".

troses darba drošībai augstumā

0
Saziņa Karte Inventāra izplatīšana
"JP Solutions" SIA
Tālrunis: +371 29994784
E-pasts: [email protected]
Adrese: Rīga, Dagmāras iela 4 - 6, LV-1007© 2020 JP Solutions, SIA
Mūsu galvenais partneris inventāra ražošanā un izplatīšanā ir SIA TEXORA. Sadarbojamies inventāra izstrādē un pārdošanā, līdz ar to esam ekskluzīvais dīleris Latvijā inventāram darbam augstumā un industriālajā alpīnismā. Esam arī Master dīleris un izplatām inventāru citās pasaules valstīs. Ja vēlaties kļūt par Texora dīleri, sazinieties ar mums, un izrunāsim iespējas un nosacījumus ilgtermiņa sadarbībai.

Texora dīleri

 .