Vertikālās drošības līnijas no troses:

Trose kritiena apturēšanai ir viens no populārākajiem kolektīvajiem stacionārajiem drošības līdzekļiem darbam augstumā, jo cenas ziņā vienmēr būs pieejamāks par sliedi. Tās mēdz būt no cinkota tērauda un nerūsējošā, jāatzīmē cinkotu tēraudu izmantot neiesakām, jo trose tiek patstāvīgi deldēta ar kritiena bloķētāju, kas noberž cinku nost un trose sāk rūsēt. Labākais variants būtu nerūsējošais tērauds, pie tam netikai trosei, bet arī visiem stiprinājumiem, lai maksimāli izslēgtu korozijas risku. 

SIA JP SOLUTIONS piedāvājuma klāstā ir trošu sistēmas no diviem ražotājiem, kas mums dod iespēju maksimāli pielāgoties klienta vajadzībām un videi, kur trose atradīsies. 

Saņemiet vairāk informācijas sazinoties ar mums uz tālruni un e-pastu, kas norādīts sadaļā kontakti.

0
Saziņa Karte Inventāra izplatīšana
"JP Solutions" SIA
Tālrunis: +371 29994784
E-pasts: [email protected]
Adrese: Rīga, Dagmāras iela 4 - 6, LV-1007© 2020 JP Solutions, SIA
Mūsu galvenais partneris inventāra ražošanā un izplatīšanā ir SIA TEXORA. Sadarbojamies inventāra izstrādē un pārdošanā, līdz ar to esam ekskluzīvais dīleris Latvijā inventāram darbam augstumā un industriālajā alpīnismā. Esam arī Master dīleris un izplatām inventāru citās pasaules valstīs. Ja vēlaties kļūt par Texora dīleri, sazinieties ar mums, un izrunāsim iespējas un nosacījumus ilgtermiņa sadarbībai.

Texora dīleri

 .