BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

 Neatradi atbildi uz sev interesējošu jautājumu? Sazinies ar mums, labprāt palīdzēsim!

Tās ir Jāveic reizi gadā, tās drīkst veikt persona, kura ir saņēmusi attiecīgu prasmes apliecinošu dokumentu, kuru drīkst izsniegt inventāra darbam augstumā ražotāji Individuālo aizsardzības līdzekļu pārbaude ir jāveic reizi gadā. To drīkst veikt persona, kura saņēmusi prasmes apliecinošu dokumentu no attiecīgā inventāra ražotājiem.

Mūsu internetveikalā pieejams inventārs no tādiem zīmoliem kā Texora, Climbing Technology, Petzl, Kong, Singingrock, Edelride, Beal, Skylotec, Tendon, Avanti, Somain, Soll, Rud, Kratos, Mad Rock, Rothoblaas, Fall protec, Genesis un citi.

Industriālo alpīnistu pakalpojumus visbiežāk izmanto logu mazgāšanai augstumā, starppaneļu šuvju hermetizācijai, krāsošanai un jumtu remonta darbiem.

Katram inventāra veidam ir savs EN standarts, kam ir jāatbilst.Ja nepieciešama detalizētāka informācija, sazinies ar mums un vienosimies par konsultācijas laiku.

Principā, viss tas pats, kas vasarā, bet ir jāpievērš lielāka uzmanība alpīnisma inventāra žāvēšanai un tehniskajam stāvoklim.

Alpīnisma inventāru var mazgāt veļas mašīnā, izmantojot saaudzīgo režīmu ar ūdens temperatūru līdz 30 grādiem. Mazgāšanai jālieto PH neitrāls mazgāšanas līdzeklis, vai citi speciāli šim mērķim paredzēti līdzekļi. Pirms inventāra mazgāšanas, vienmēr jāizlasa instrukcija, lai pārliecinātos, ka tam nav noteikti mazgāšanas ierobežojumi vai īpaši kopšanas nosacījumi.

Principā, individuālos aizsardzības līdzekļus nelabo. Labošana notiek ar retiem izņēmumiem, kas attiecas uz ļoti specifisku inventāru.

Veicot darbu augstumā (tai skaitā, strādājot par industriālo alpīnistu), ir nepieciešams apgūt speciālus kursus. Vairāk informācijas pieejams Ministru kabineta noteikumos Nr. 143 “Darba aizsardzības prasības, strādājot augstumā”.

Par darbu augstumā, kad jāsāk lietot drošības inventārs, Latvijā uzskata darbu no 1,5metru augstuma. Jāatzīmē, ka darbs līdz 6m augstumā ir sarežģītāks, jo ir jāierobežo kritiena faktors, vai jāizmanto specifisks inventārs, jo standarta trieciena dzēsējs atveras līdz 6m garumam.

Karabīnes izgatavo no

  • alumīnija, titānalumīnija un citiem alumīnija sakausējumiem
  • Tērauda un nerūsējošā tērauda (specifiskam pielietojumam, piemēram, ķīmiski agresīva vide).
Izturīgākās būs tērauda, bet tas ir būtiski tikai pie specifiskas enkurošanās vai celšanas darbiem, vai citas paaugstinātas slodzes. Ikdienas darbam pietiek ar jebkuru sertificētu karabīni. Standarts ir 22kn jeb 2,2 tonnas, attiecīgi jāizvērtē vai vienkāršos apstākļos, pareizi slogojot karabīni, ir nepieciešamība pēc karabīnes, kas iztur 5 tonnas.

Arboristu kritēriji varētu būt saistīti ar paaugstinātu berzes izturību un paaugstinātu kravnesību, piemēram, gadījumos, kad jānolaiž vesels zars, to nesadalot sīkāk. Izvēloties cilpas, iespējams izvēle varētu krist uz cilpām ar trosi iekšā, lai pasargātu savus piesiešanās punktus no netīšas pārzāģēšanas.

JP Solutions instrumentu somu priekšrocības:

  1. Veidotas no ļoti kvalitatīva PVC materiāla, kas nozīmē ilgāku kalpošanas laiku
  2. Pieejams plašs modeļu klāsts, tai skatā modeļi, kādus neatradīsiet pie citiem ražotājiem
  3. Īpaši ērtas lietošanā, jo to radīšanā ir padomāts par gala lietotāja nepieciešamībām un darba specifiku, piemēram, Tool Bag Pro ir ne tikai cietais dibens, kā citām Premium instrumentu somām - spaiņiem, bet pieejams arī ieliekams cietais perimetrs. Tas nodrošina somas formu, kas jūtami atvieglo instrumentu ielikšanu un izņemšanu, un aizsargā no netīšas somas sāna pārduršanas.

Jā, strādājam arī izbraukumā - apsekojam darba vidi, sniedzam ieteikumus, risinājumus un konsultācijas. Sazinies ar mums, lai pieteiktu konsultāciju savā objektā

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.