Troses

Troses kritiena apturēšanai ir viens no populārākajiem kolektīvajiem stacionārajiem drošības līdzekļiem darbam augstumā, jo cenas ziņā tās vienmēr būs pieejamākas par sliedēm. Troses tiek izgatavotas no cinkota tērauda un nerūsējošā tērauda. Iesakām izvēlēties troses no nerūsējošā tērauda, jo cinkota tērauda trošu dzīves cikls ir stipri īsāks, tās tiek pastāvīgi deldētas ar kritiena bloķētāju (tas noberž cinku nost, un troses sāk rūsēt). 

SIA "JP SOLUTIONS" piedāvājuma klāstā ir vairāku ražotāju trošu sistēmas, kas dod iespēju maksimāli pielāgoties klienta vajadzībām un videi, kur trose atradīsies. 

Drošības troses kritiena apturēšanai

Kolektīvās drošības sistēmas darbam augstumā nepieļauj vai apstādina kritienu, kā arī palīdz droši piekļūt darba vietai. Šādas ierīces iedalās divās daļās – pasīvajās un aktīvajās. Drošības troses kritiena apturēšanai ir viens no aktīvās kolektīvās sistēmas veidiem. Tās pilda kritienu apturošu funkciju un nodrošina primāro drošību. Troses ar kritienu apturošu ierīci bieži vien tiek izmantotas uz trepēm un plakaniem vai minimāli slīpiem jumtiem, pa kuriem ir iespējams nostāvēt. Tā kā darbs augstumā ir darbs, ko veic vietā, no kuras darbinieks var nokrist un gūt traumas, piemēram, jumta vai iekārtu apkalpošana uz jumta, apgaismes, darbs uz telekomunikāciju vai apgaismes mastiem un trose ir viena no pieejamākajām kolektīvajām kritienu apturošajām sistēmām, kas pilda drošināšanas funkciju.

Nerūsējošā tērauda troses Jūsu darbinieku drošībai

Trošu sistēmas tiek izmantotas gadījumos, kad ir jāstrādā kritiena zonā, tās izmanto, lai kritiena gadījumā to apturētu Šādos gadījumos nedrīkst pieļaut. Tieši tāpēc eksperti iesaka izvēlēties trošu sistēmas no pazīstamiem, uzticamiem un pārbaudītiem ražotājiem. Tāpat svarīgi atcerēties, ka pirms katra drošības aprīkojuma izmantošanas darbam augstumā, ir jāveic rūpīga visu tā elementu vizuālā pārbaude, lai identificētu nodilušās vai bojātās daļas un ja tādas tiek atklātas jāpārtrauc darbs un jānodod inventārs pārbaudei kompetentai personai. 

Ja Jums rodas kādi jautājumi attiecībā uz trosēm, to izmantošanu un atbilstošākā risinājuma izvēli Jūsu uzņēmuma vajadzībām, tad droši sazinieties ar mums!


Sazināties

troses darba drošībai augstumā