Modulārie jumta celiņi

Jumta celiņi, kas pārtop kāpnēs, pārceltuvēs un pielāgojas jūsu projektam.

Visi mūsu piedāvātie jumta celiņi ir izgatavoti no viegla, augstas kvalitātes alumīnija, kas dod iespēju tos izvietot uz jumtiem, kur tērauds ir par smagu. Jumta celiņi nerūsē, tos iespējams komplektēt ar tiem paredzētām margām vai bez tām. Šādas konstrukcijas paredz vieglu un ātru montāžu. Katra konstrukcija tiek salikta ražotnē, lai pārliecinātos par atbilstību un komplektāciju atbilstoši Jūsu projektam un tikai tad izsūtīta. Mūsu uzņēmums “JP Solutions” piedāvā visdažādākos risinājumus, arī nestandarta, jebkuram jumta segumam.

 

jumta celiņš

Kāpēc nepieciešami jumta celiņi?

Jumts ir tā ēkas daļa, kur ļoti svarīga ir drošība, piemēram, dažādu darbu veikšanas laikā. Neatkarīgi no tā, vai darbinieki dodas uz jumtu, lai notīrītu lapas, sniegu, veiktu apkopes darbus vai uzstādītu, piemēram, antenu, jebkurā gadījumā cilvēkiem uz jumta vajadzētu justies droši un nodrošināt maksimāli ērtu piekļuvi zonai kurā jāveic darbi. Šādos gadījumos tad arī tiek uzstādīti jumta celiņi. Kādas vēl priekšrocības sniedz jumta celiņu uzstādīšana?

Izturīgi, uzticami un ilgi kalpojoši jumta celiņi Jūsu projekta vajadzībām

Atbilstoši Jūsu projekta īpatnībām piedāvājam modulārus jumta celiņus klasiskai izvietošanai, gan pārejas pāri komunikācijām, gan arī dažādus nestandarta risinājumus. Mūsu piedāvātos jumta celiņus var izmantot kopā ar modulārajām margām, lai nodrošinātu brīvu pārvietošanos pa celiņu neizmantojot papildus drošināšanu. Ja Jums ir jautājumi, aicinām sazināties ar mūsu uzņēmuma darbiniekiem, kuri ieteiks piemērotāko modulāro jumta celiņu risinājumu individuāli Jūsu projektam.

 

trepes celiņš

 

jumta celiņš pāri komunikācijām

 

jumta celiņš