Drošības jostas darbam augstumā

Drošības jostas darbam augstumā ražotājs izstrādā atbilstoši tam, kāda veida inventāra sistēmām tās ir paredzētas.

Ir trīs dažādas inventāra sistēmas

  • Horizontālās, 
  • Vertikālās un 
  • Jaukta tipa
Visas tiek pielietotas atbilstoši darba drošības noteikumiem dažādos objektos.

Darbu veids, lai izvēlētos pareizo drošības jostu

Darbiem uz stabilām plaknēm, piemēram, jumtiem tiek izmantotas vienkāršākas drošības jostas darbam augstumā. Tā kā uz stabilām plaknēm var noturēties bez palīglīdzekļiem, ir mazāks nokrišanas no augstuma risks. Tāpēc prasības pret drošības jostām, strādājot tādos objektos, nav tik komplicētas.

Darbiem uz nestabilām plaknēm, plaknēm ar lielu slīpumu un kāpjot pa vertikālām trepēm vai būvkonstrukcijām, kur turēšanās bez palīglīdzekļiem ir pārāk nedroša, tiek izmantotas sarežģītākas drošības jostas darbam augstumā. Tādiem darbiem ir liels nokrišanas risks, tāpēc drošības jostām jābūt ar augstāku drošības līmeni.

Arī drošības jostas, kā jebkurš inventārs, kas paredzēts drošai bīstamu darbu veikšanai, ir regulāri jāpārbauda. Pirms to lietošanas jānovērtē, vai nav radušies kādi defekti un vismaz reizi gadā jāpārbauda, vai nolietojuma dēļ nav zudusi to izturība.

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk

Sazināties

Drošības josta TEXORA

0
Saziņa Karte Inventāra izplatīšana
"JP Solutions" SIA
Tālrunis: +371 29994784
E-pasts: [email protected]
Adrese: Rīga, Dagmāras iela 4 - 6, LV-1007© 2020 JP Solutions, SIA
Mūsu galvenais partneris inventāra ražošanā un izplatīšanā ir SIA TEXORA. Sadarbojamies inventāra izstrādē un pārdošanā, līdz ar to esam ekskluzīvais dīleris Latvijā inventāram darbam augstumā un industriālajā alpīnismā. Esam arī Master dīleris un izplatām inventāru citās pasaules valstīs. Ja vēlaties kļūt par Texora dīleri, sazinieties ar mums, un izrunāsim iespējas un nosacījumus ilgtermiņa sadarbībai.

Texora dīleri

 .