Stacionārie enkura punkti

Piedāvājumā ir plašs klāsts ar dažādiem enkura punktiem un risinājumiem dažādām situācijām. Enkura punktus parasti uzstāda uz slīpām virsmām, jumtiem, pārkarēm vai citās vietās, kur var gadīties krist vai vajag drošu vietu, pie kuras industriālajam alpīnistam pievienot virves apkalpošanas, remonta vai citu darbu veikšanai.

Enkura punktu tipi

  1. Kritienu apturoši enkura punkti. Parasti tiek izmantoti uz plakaniem jumtiem, vietās kur ir grūti vai nepraktiski uzstādīt drošības sistēmu; vai, piemēram, vietās kuras nav norobežotas, un pastāv risks krist. Kā arī tas ir labs risinājums panākt lai personāls, kas nav industriālie alpīnisti šādos punktos nekarātos, tā kā kritienu apturoši enkura punkti nav paredzēti statiskai slodzei, tie var deformēties, ja tos noslogo statiski un tas kļūst redzams.

  2. Enkura punkti, kas paredzēti, lai tajos karātos. Šādus enkura punktus parasti uzstāda uz slīpiem jumtiem, uz pārkarēm uz jumta, lai, piemēram, mazgātu ēkas logus un nebojātu jumta iestrādes, kā arī atvieglotu piekļuvi vietās, kur darbs aizņem mazāk, nekā virvju nostiprināšanas process.

Enkura punktu uzstādīšana

Enkura punktu uzstādīšana ne tikai risina drošības un piekļuves problēmas, lai darbu izdarītu, bet arī ietaupa naudu uz būves apkalpošanu augstumā, jo samazina laika patēriņu, kas nepieciešams, lai darbus veiktu.

Enkura punkti ir pieejami praktiski visiem jumtu veidiem un stiprināšanai pie visdažādākajām konstrukcijām, gan laicīgi tos ieprojektējot, gan uzstādot pēc būvniecības. Protams, vienmēr iesakām uzstādīt tos jau būvniecības laikā, lai risinājums ir maksimāli pārdomāts no lietotāja viedokļa un tehniski vieglāk iestrādājams.

Šī ir tikai neliela daļa no mūsu piedāvātajiem enkura punktiem un standarta risinājumiem. Katram objektam veicam apskati, vai analizējam projektu un sniedzam risinājumu.

Vairāk informācijas sazinoties ar mums!

Sazināties

Enkura punkts uz pārkares, lai būtu iespējams mazgāt logus augstceltneiEnkura punkts uz pārkares, lai būtu iespējams mazgāt logus augstceltnei
Enkura punkts uzstādīšanai caur tērauduEnkura punkts uzstādīšanai caur tēraudu
Enkura punkts siltinātiem mīkstajiem jumta segumiem
Enkura punkts siltinātiem mīkstajiem jumta segumiem
Enkura punkts uz TRP
Enkura punkts uz TRP

Enkura punkts uz mīkstā seguma jumtiemEnkura punkts uz mīkstā seguma jumtiem