Modulārās jumta alumīnija margas

Modulārās alumīnija margas no Genesi, ir viens no praktiskākajiem produktiem, ko varat iegādāties. Salīdzinājumā ar citām margām, tās paredzētas stiprināšanai pie dažādiem jumtu segumiem un parapetiem, kas būtiski atvieglo montāžu, samazina kopējo cenu un samazina risku jumta ilgmūžības mazināšanai. 

Gatava produkta atšķirības

Atšķirībā no klasiskajām tērauda margām, kas izgatavotas pēc individuāla rasējuma:

  • Šis ir sertificēts produkts, kas neprasa īpašu slodžu aprēķinu, jo tas jau ir veikts, margas ir testētas un sertificētas;
  • Modulārajām jumta alumīnija margām ir gatavi, laika gaitā pārbaudīti montāžas risinājumi;
  • Tās ir ražotas no augstas klases alumīnija, kas neprasīs krāsošanu vai kādus citus nesamērīgus ieguldījumus kalpošanas laikā un nezaudēs vizuālo pievilcību;
  • Montāžas ātrums, kas ir svarīgi gan būvniecības termiņiem, gan ieguldītā laika uzraudzībā no jums kā pasūtītāja;
  • Svars, kas dod priekšrocību, tās novietot praktiski uz jebkura jumta neuztraucoties par jumta nestspēju.

Margu stiprinājumu daudzveidība:

Plakaniem jumtiem jeb mīkstajiem jumtiem - pašstāvošas jumta margas

Ko tas nozīmē? Margas ir ar atsvariem, tās nav papildus jānostiprina, kas nozīmē, ka, montējot margas, netiek bojāta jumta hidroizolācija, radot tajā caurumus. Nav tekošu pieslēgumu, aukstuma tiltiņu un citu tradicionālajām margām raksturīgo problēmu.

Lai nebūtu jāskrūvējas cauri TRP (profilēts skārds) vai sendviča panelim, bojājot tā hermētiskumu un atstājot griestos neglītas skrūves skatam no iekštelpām, ir speciāli radīta montāžas tehnoloģija izmantojot poliuretāna divpusēji līpošu starpliku un speciālas kniedes.

Padariet savu jumtu drošu apmeklētājiem kopā ar mums!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.